Конкурси та олімпіади

Запрошуємо до реєстрації у ВФК “Левеня-2022″, який буде проведено орієнтовно у кінці вересня – початок жовтня 2022 року в режимі онлайн і діти зможуть взяти участь з будь-якого куточка світу.

Щоб у вас,  діти,  було майбутнє,  потрібно працювати.

1. Реєстрацію в конкурсі Левеня-2022 переносимо на період з 20 серпня по 20 вересня 2022 року (проте залишаємо доступ до реєстрації відкритим, щоб учні/вчителі змогли у будь – який зручний час скористатись нею протягом останніх місяців цього навчального року та літніх канікул). Реєструвати учнів потрібно вказавши їх теперішній клас навчання (станом на 2021-2022 навчальний рік).

2. Випускники 11 класів, а також учні 9 класів, які не будуть продовжувати навчання в школі, і яких вже зареєстрували для участі в конкурсі, зможуть взяти участь у відведений час, або вчитель замість них зареєструє інших дітей з молодших класів (у такій же кількості).

Щоб зареєструвати  учнів, просимо  вчителів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням. Після реєстрації вчителем, учні отримають запрошення  електронну пошту, щоб  увійти у свій кабінет. Для самостійної реєстрації в конкурсі, просимо  учнів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланнямУ випадку виникнення запитань просимо звертатись за телефонами:

(096)8914107  та (099)6229886

Результати 2020  http://levenia.com.ua/rezultaty/


Конкурс "Левеня 2020  8 квітня 2020р.

Про конкурс

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Результати конкурсу "Левеня 2019

http://levenia.com.ua/rezultaty/results-2019/

  Допомога у  підготовці до конкурсу: 
Тестування  http://levenia.com.ua/testuvannya/
Бібліотека  http://levenia.com.ua/biblioteka/
Архів задач  http://levenia.com.ua/archive/ 
Готуємось до олімпіад


Немає коментарів:

Дописати коментар